پیست تارتان عمران چوب

اين کفپوش بر پايه پلي يورتان و مختص پيست ها ، سالن هاي دو ميداني و زمينهاي ورزشي است. کفپوش فوق اين قابليت را دارد كه در محيط هاي رو باز يا اماكن سرپوشيده مورد استفاده قرار گيرد، ضمن اينكه با استاندارد IAAF تطابق دارد.

پیست تارتان

برجستگی و اهمیت دو و میدانی درمیان رشته های گوناگون ورزشی انکارناپذیراست زیرا سوابق آن به اندازه عمر بشر طولانی است. این ورزش کهن ترین،طبیعی ترین ،غیروابسته ترین و درعین حال سالم ترین فعالیتی است که نشاط و سلامتی وتحرک را با بکار انداختن اندامهای آدمی به او هدیه می کند و اما شتاب حرکت نیز همواره او را درمعرض صدمه و آسیب قرار می دهد که امکان آسیب نیز درآن کم نیست بنابراین سعی می گردد این مسیر بدون مانع،بدون کمترین پستی و بلندی وتا حدودی قابل انعطاف و نیز با اندکی اصطکاک همراه باشد تا شرایط محیط حتی المقدورمساعد گردد ودونده درحد امکان با خاطری آسوده وفارغ ازنیروی بازدارنده اضطراب و نگرانی ناشی از صدمه دیدن با تمام توان به فعالیت پردازد.
کفپوش مختص پیست تارتان این شرایط را برای دونده فراهم می آورد تا با فراغ خاطر حرکات ورزشی خود را انجام دهد.

کفپوش های پیش ساخته دو و میدانی :

این نوع کفپوشها ازجنس لاستیکی و کائوچو میباشدکه بدلیل سهولت نصب از محبوبیت خاصی برخوردار میباشد

 تارتان:

این کفپوش با بایندر پلی یورتان بصورت ساندویچی، نیمه فول و فول اجرا میگردد که لایه زیرین از دانه های SPR گرانول و لایه رویه با دامنه EPDM رنگی پوشانده می شود.

انواع و کاربردهای پیست تارتان